Våra medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till vi som jobbar här.

Maria Ek
Intendent lokalvård och värdskap
maria.ek@sigtuna.se
08 – 591 268 68

Joseph El-Khoury
Projektassistent
joseph.el-khoury@sigtuna.se
08 – 591 267 27

Anna Hedberg
Kulturpedagog
anna.hedberg@sigtuna.se
08 – 591 262 45

Ted Hesselbom
Musei- och konstchef, verksamhetschef Sigtuna Museum & Art
ted.hesselbom@sigtuna.se
08 – 591 266 54

Marcus Mod
Intendent med konstansvar
marcus.mod@sigtuna.se
08 – 591 262 43

Anni Silfver
Intendent med butiksansvar
anni.silfver@sigtuna.se
08 – 591 266 72

Anders Söderberg
Arkeolog
anders.soderberg@sigtuna.se
08 – 591 266 59

Lisen Tamm
Konservator
lisen.tamm@sigtuna.se
08-591 266 47

Jennifer Bergstén
Kulturpedagog, Museum och konstenheten
jennifer.bergsten@sigtuna.se
08 – 591 266 53

Jakob Hallberg
Museitekniker, Museum och konstenheten
jakob.hallberg@sigtuna.se
08 – 591 268 85

Lovisa Willborg Jonsson
Intendent med ekonomiansvar
lovisa.willborg-jonsson@sigtuna.se
08 – 591 268 48


Hjälpte informationen på denna sida dig?

Meddela fel på sidan

Här kan du meddela om du saknar något eller om du hittat ett fel på denna sida.


Jag vill ha svar till min e-postadress. Obligatoriskt om du vill få ett svar.
Det du skickar till kommunen blir allmän handling.