Elevhälsa

Här hittar du kontaktuppgifter till elevhälsan på Arlandagymnasiet.

Skolsköterskor


Program

Namn

E-post och telefonnummer

SAS, SAB, SAM, SAMBE, EK och Gymnasiesärskolan

Lena Henriksson

lena.henriksson@arlandagymnasiet.se

073-666 34 42

Yrkesprogram, TE och NA

Julia Boström

julia.bostrom@arlandagymnasiet.se

073 661 04 48


Specialpedagoger och speciallärare


Namn

E-post och telefonnummer

Kristin Renvall

kristin.renvall@arlandagymnasiet.se

073-633 73 63

Danielle Rizk

danielle.rizk@arlandagymnasiet.se

073-633 73 63

Anna Gulliksson

anna.gulliksson@arlandagymnasiet.se

070-429 09 08


Kuratorer


Program

Namn

E-post och telefonnummer

Högskoleförberedande program

Antoinette Savvidou

antoinette.savvidou@arlandagymnasiet.se

073 661 3929

Yrkesprogram och gymnasiesärskolan

Widad Bitar

widad.bitar@arlandagymnasiet.se

070-085 13 54

Introduktionsprogram och gymnasiesärskola

Miriam Pedersen

miriam.pedersen@arlandagymnasiet.se

073 666 33 30


Elevcoacher


Namn

E-post och telefonnummer

Caroline Lindau

caroline.lindau@arlandagymnasiet.se

073-666 53 05

Tawfeek Mardan

tawfeek.mardan@arlandagymnasiet.se

070 085 14 63


Hjälpte informationen på denna sidan dig?

Meddela fel på sidan

Här kan du meddela om du saknar något eller om du hittat ett fel på denna sida.


Jag vill ha svar till min e-postadress. Obligatoriskt om du vill få ett svar.
Det du skickar till kommunen blir allmän handling.