Elevhälsa

Här hittar du kontaktuppgifter till elevhälsan på Arlandagymnasiet.

Skolsköterskor

 

Program

Namn

E-post och telefonnummer

ROS, Introduktionsprogram och gymnasiesärskola

Lena Henriksson

lena.henriksson@arlandagymnasiet.se

073-666 34 42

Högskoleförberedande program och yrkesprogram

Julia Eriksson

julia.eriksson@arlandagymnasiet.se

073-661 04 48


Specialpedagoger och speciallärare


Namn

E-post och telefonnummer

Kristin Renvall

kristin.renvall@arlandagymnasiet.se

073-633 73 63

Danielle Rizk

danielle.rizk@arlandagymnasiet.se

073-633 73 63

Anna Gulliksson

anna.gulliksson@arlandagymnasiet.se

070-429 09 08


Kuratorer

 

Program

Namn

E-post och telefonnummer

Högskoleförberedande program och Introduktionsprogram

Antoinette El-Jajji

antoinette.eljaji@arlandagymnasiet.se

073-661 39 29

Yrkesprogram och gymnasiesärskolan

Effie Asola

effie.asola@arlandagymnasiet.se

070-429 08 94


Elevcoacher

 

Namn

E-post och telefonnummer

Ibrahim Erdoghu

ibrahim.erdoghu@arlandagymnasiet.se

073-666 32 66

Tawfeek Mardan

tawfeek.mardan@arlandagymnasiet.se

073-666 53 05


Hjälpte informationen på denna sidan dig?

Meddela fel på sidan

Här kan du meddela om du saknar något eller hittar fel på denna sida. Har du någon annan fråga till kommunen skickar du in den här:

Jag vill ha svar till min e-postadress. Obligatoriskt om du vill få ett svar.
Det du skickar till kommunen blir allmän handling.