Skolledning



Om du har frågor som rör de olika gymnasieprogrammen kontakta respektive rektor
  Telefonnummer
Sari Geary - Rektor Yrkesprogram
sari.geary@arlandagymnasiet.se 08-591 262 96
   
Linda Hedberg - Bitr. rektor  
linda.hedberg@arlandagymnasiet.se 08-591 267 56
 
Veronica Suskic - Rektor Studieförberedande Program  
veronica.suskic@arlandagymnasiet.se 08-597 830 77
 
Jenny Dahlgren – Bitr. rektor   
jenny.dahlgren@arlandagymnsiet.se 073-973 77 31
 
Jan Röjestål  Rektor  IM - Introduktionsprogrammen Gymnasiesärskolan  
jan.rojestal@arlandagymnasiet.se 08-591 197 11
 
Magdalena Rosén – Bitr. rektor
 
magdalena.rosen@arlandagymnasiet.se 073- 666 33 03
 
Tove Larsdotter Monthan – Bitr. rektor  
tove.larsdotter@arlandagymnasiet.se 070-085 15 05
 

För övergripande frågor som rör skolan kontakta

 
Erik Ryding - Gymnasiechef  
erik.ryding@arlandagymnasiet.se 08-591 266 16
 

 

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post