Mejladress till lärare på Arlandagymnasiet

(sorterat på förnamn)

Namn Mejladress Signatur
A    
Anders Moberg anders.morberg@arlandagymnasiet.se MO
Anders Åslund anders.åslund@arlandagymnasiet.se
Anna-Karin Gålnander annakarin.galnander@arlandagymnasiet.se GA
Anna-Lena Wickström anna-lena.wickstrom@arlandagymnasiet.se AW
Anna-Mari Koskela Lundén annamari.koskelalunden@arlandagymnasiet.se AM
Anne-Christine Johansson anne-christine.Johansson@arlandagymnasiet.se AC
Anneli Hultström anneli.hultstrom@arlandagymnasiet.se AHU
Anne-Lie Bjurling annelie.bjurling@arlandagymnasiet.se AB
Annika Lundin annika.lundin@arlandagymnasiet.se  AL
Ann-Kristin Deringer ann-kristin.deringer@arlandagymnasiet.se AKD
Annsofi Hellgren annsofie.hellgren@arlandagymnasiet.se ASH
B
 
Bengt Öhrström bengt.ohrstrom@arlandagymnasiet.se  BO
C    
Carina Bergstrand carina.bergstrand@arlandagymnasiet.se CBE
Caroline Magnusson caroline.magnusson@arlandagymnasiet.se CM
Cecilia Rosenbecker cecilia.rosenbecker@arlandagymnasiet.se CER
Christina Wallbing christina.wallbing@arlandagymnasiet.se CN
D
 
Daniel Sundström daniel.sundstrom@arlandagymnasiet.se DSU
Daniel Wernegren daniel.wernegren@arlandagymnasiet.se DW
David Lundmark david.lundmark@arlandagymnasiet.se LM
Doris Vallin Kelly doris.vallin.kelly@arlandagymnasiet.se  DV
E
 
Eivi Hermansson eivi.hermansson@arlandagymnasiet.se ES
Elin Harring elin.harring@arlandagymnasiet.se EH
Eva Rindestad eva.rindestad@arlandagymnasiet.se  ER
Ewin Hamidi ewin.hamidi@arlandagymnasiet.se HE
G
 
Georgios Makris georgios.makris@arlandagymnasiet.se GM
Gunnar Lundgren gunnar.lundgren@arlandagymnasiet.se   
H
 
Hans Ylivainio hans.ylivainio@arlandagymnasiet.se  HY
Helen Westblom Jonsson helen.westblom-jonsson@arlandagymnasiet.se HWE
Helena van Loosdrecht helena.van.loosdrecht@arlandagymnasiet.se HVL
Henrik Hagerbo henrik.hagerbo@arlandagymnasiet.se HK
Henrik Larsson henrik.larsson@arlandagymnasiet.se HLA
Henrik Wilmar henrik.wilmar@arlandagymnasiet.se WI
I
 
Ingemar Hedman ingemar.hedman@edu.sigtuna.se HM
Iraj Azhari iraj.azhari@arlandagymnasiet.se IA
Irene Johansson irene.johansson@arlandagymnasiet.se IJ
J
 
Jaan Karm jaan.karm@arlandagymnasiet.se KM
Jacob Fredriksson Linder jacob.linder@arlandagymnasiet.se JL
Jan Christer Hedberg janchrister.hedberg@arlandagymnasiet.se  
Jan Ivarsson jan.ivarsson@arlandagymnasiet.se  
Jan Röjestål jan.rojestal@arlandagymnasiet.se  
Jenny Junevall jenny.junvall@arlandagymansiet.se JJ
Jessica Yousef jessica.yousef@arlandagymnasiet.se JY
Johan Nybom johan.nybom@arlandagymnasiet.se JNY
Johan Toreberg johan.toreberg@arlandagymnasiet.se JT
Johan Willgard johan.willgard@arlandagymnasiet.se  
Johanna Frank Stöckel johanna.stockel@arlandagymnasiet.se JS
Jonas Ekervärn jonas.ekervarn@arlandagymnasiet.se EV
K
 
Kerstin Athlin kerstin.athlin@arlandagymnasiet.se KA
Kerstin Vahlkvist kerstin.vahlkvist@arlandagymnasiet.se KV
Kristin Persson kristin.persson@arlandagymnasiet.se KRP
L
 
Lina Nimmersjö lina.nimmersjo@arlandagymnasiet.se NI
Linda Heive linda.heive@arlandagymnasiet.se LA
M
 
Magdalena Rosén magdalena.rosen@arlandagymnasiet.se MRN
Magnus Alnesjö magnus.alnesjo@arlandagymnasiet.se
Magnus Hammarkind magnus.hammarkind@arlandagymnasiet.se   
Malin Johansson Husell malin.johansson@arlandagymnasiet.se MJO
Malin Listén malin.listen@arlandagymnasiet.se ML
Maria Talevska maria.talevska@arlandagymnasiet.se MT
Mariann Henriksson mariann.henriksson@arlandagymnasiet.se MHE
Markuu Ilari Suvanto markuu.suvanto@arlandagymnasiet.se MSU
Martin Möller martin.moller@arlandagymnasiet.se MM
Mathias Alterman mathias.alterman@arlandagymnasiet.se MOA
Michael Negussie michael.negussie@arlandagymnasiet.se MN
Mikael Jansson mikael.jansson@arlandagymnasiet.se MJ
N
 
Nadine Deringer Popat nadine.deringer@arlandagymnasiet.se NDP
Nathalie Konitzer nathalie.konitzer@arlandagymnasiet.se NK
O
 
Ola Olson ola.olson@arlandagymnasiet.se OO
P
 
Patric Dahllöf patric.larsson@arlandagymnasiet.se   
Per Gustafsson per.gustafsson@arlandagymnasiet.se GP
Philip Giannacos philip.giannacos@arlandagymnasiet.se PG
Pippi Ejvemark pippi.ejvemark@arlandagymnasiet.se PJ
R
 
Rezan Mustafa Kamal rezan.kamal@arlandagymnasiet.se RM
Richard Hörberg richard.horberg@arlandagymnasiet.se RH
Richard Josefsson richard.josefsson@arlandagymnasiet.se RJ
Rickard Hörberg rikard.horberg@arlandagymnasiet.se RHO
Rickard Tehage rickard.tehage@arlandagymnasiet.se  
Robin Leufvenmark Robin.leufvenmark@arlandagymnasiet.se  RL
S
 
Solveig Blomster Solveig.blomster@arlandagymnasiet.se SR
Sven-Olov Brodin Sven-Olov.brodin@arlandagymnasiet.se SO
T
 
Tawfeek Mardan tawfeek.mardan@arlandagymnasiet.se TM
Therese Andersson therese.andersson2@arlandagymnasiet.se TA
Thomas Engqvist thomas.engqvist@arlandagymnasiet.se ET
Tommy Nordfors tommy.nordfors@arlandagymnasiet.se TN
Torhald Préveus torhald.preveus@arlandagymnasiet.se TE
Tove Larsdotter Monthan tove.larsdotter@arlandagymnasiet.se TM
U 
 
Ulrika Carlsson  ulrika.carlsson@arlandagymnasiet.se UC
Y
 
Yonathan Goitom yonatan.goitom@arlandagymnasiet.se   
Yvonne Forsman yvonne.forsman@arlandagymnasiet.se YF

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post