Personal Gymnasiesärskolan

Gymnasiesärskolan

     
Individuella programmet
Tove Larsdotter Monthan (PLL) tove.larsdotter@arlandagymnasiet.se TM
Therese Andersson therese.andersson2@arlandagymnasiet.se TA
Solveig Blomster solveig.blomster@arlandagymnasiet.se SR
Sven-Olov Brodin sven-olov.brodin@arlandagymnasiet.se SO
Johanna Frank Stöckel johanna.stockel@arlandagymnasiet.se JS
Henrik Hagerbo henrik.hagerbo@arlandagymnasiet.se HK
Ingemar Hedman ingemar.hedman@edu.sigtuna.se HM
Richard Hörberg richard.horberg@arlandagymnasiet.se RH
Tatchino Isberg tatchino.isberg@arlandagymnasiet.se
Mikael Jansson mikael.jansson@arlandagymnasiet.se MJ
David Lundmark david.lundmark@arlandagymnasiet.se LM
Georgios Makris georgios.makris@arlandagymnasiet.se GM
Caroline Magnusson caroline.magnusson@arlandagymnasiet.se CM
Tommy Nordfors tommy.nordfors@arlandagymnasiet.se TN
Rickard Tehage rickard.tehage@arlandagymnasiet.se
     
Nationella programmen
Eivi Hermansson (PLL) eivi.hermansson@arlandagymnasiet.se ES
Berit Bernström berit.bernstrom@arlandagymnasiet.se
Ann-Kristin Deringer ann-kristin.deringer@arlandagymnasiet.se AKD
Nadine Deringer Popat nadine.deringer@arlandagymnasiet.se NDP
Yasir Hagi Omar yasir.hagi@arlandagymnasiet.se
Linda Heive linda.heive@arlandagymnasiet.se LA
Åsa Jansson asa.h.jansson@arlandagymnasiet.se
Anne-Christine Johansson anne.christine.johansson@arlandagymnasiet.se AC
Nader Sokkar nader.sokkar@arlandagymnasiet.se
Kerstin Vahlkvist kerstin.vahlkvist@arlandagymnasiet.se KV
     
Rektor Gymnasiesärskolan
Jan Röjestål jan.rojestal@arlandagymansiet.se

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post