Kontakta oss

 

Namn Telefonnummer Mailadresser
Rektor Karl Kockum 08-591 267 22 karl.kockum@sigtuna.se

Biträdande rektor Susanne Rehnström

08-591 262 47 susanne.rehnstrom@edu.sigtuna.se
Administratör Kicki Wallin 08-591 267 20  kristina.wallin@sigtuna.se
Skolsköterska Kristina Ekengren 08-591 267 24 kristina.ekengren@sigtuna.se
Vaktmästare Stefan Andersson 08-591 267 25 stefan.andersson@edu.sigtuna.se
Kurator Lisa Eckerbom  073-661 34 20 lisa.eckerbom@sigtuna.se
     
Fritids    
Förskoleklass 08-591 267 19 forskoleklass.norrbacka@edu.sigtuna.se
Rubinen 08-591 267 61 rubinen@edu.sigtuna.se
Safiren 08-591 264 64 safiren@edu.sigtuna.se 
Kristallen 08-591 264 65 kristallen@edu.sigtuna.se
Diamanten
08-591 267 45
     
Verksamhetsledare    
Peter Tjärnberg, fritids 073-661 37 27 peter.tjarnberg@edu.sigtuna.se
Hero Sadek F-3 073-666 33 57 hero.sadek@edu.sigtuna.se



     
Sjukanmälan 08-124 515 32  

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan