Vi på Jobbcenter

Om du har några frågor angående Jobbcenter så är du välkommen att kontakta någon av oss här nedan: 

 

Carl Jansson, Enhetschef Jobbcenter 

Tel: 073- 666 52 81

carl.jansson@sigtuna.se  

 

Reception

Björn Walldén och Marina Assafo

Tel: 073-633 73 67

ungsatsning@sigtuna.se

 

Susanne Duse Hodig, jobbcoach

Tel: 073-661 35 44

susanne.duse-hodig@sigtuna.se

 

Fadia Jaber, jobbcoach

Tel: 070-085 16 84

fadia.jaber@sigtuna.se

 

Christina Ivarsson, jobbcoach

Tel: 073-666 32 83

christina.ivarsson@sigtuna.se

 

Bettina Volk, jobbcoach - språkspåret samt delprojektledare Etableringslyftet

Tel: 073-661 36 62

bettina.volk@sigtuna.se

 

Sirpa Ekström, jobbcoach

Tel: 073-666 32 99

sirpa.ekstrom@sigtuna.se

 

 Abood Atir Rdaane, jobbcoach - språkspåret

Tel: 073-666 33 30

abood-atir.rdaane@sigtuna.se

 

Agnes Arnborg, arbetsmarknadskoordinator

Tel: 070-085 14 64

agnes.arnborg@sigtuna.se

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan