Organisation

Ledningsgrupp

Mia-Pia Berglind Rektor miapia.berglind@edu.sigtuna.se
Roger Sundin verksamhetsled. 7 roger.sundin@edu.sigtuna.se
Anna Magnelöv verksamhetsled. 8 anna.magnelov@edu.sigtuna.se
Camilla Strandberg verksamhetsled. 9 camilla.strandberg@edu.sigtuna.se
Malin Olsson IT-pedagog malin.olsson@edu.sigtuna.se

Expedition

Monika Palmroth skoladministratör monika.palmroth@sigtuna.se
Paul Matar vaktmästare/IT-tekniker paul.matar@edu.sigtuna.se
Kjell Ringström vaktmästare kjell.ringstrom@edu.sigtuna.se

Personal

     
LenaMaria Berg   lenamaria.berg@edu.sigtuna.se
Sara Bretz   sara.bretz@edu.sigtuna.se
Stefan Brodin   stefan.brodin@edu.sigtuna.se
Haris Curovac   haris.curovac@edu.sigtuna.se
Åsa Ericson   asa.ericson@edu.sigtuna.se
Magnus Eriksson   magnus.eriksson@edu.sigtuna.se
Jussi Eskola   jussi.eskola@edu.sigtuna.se
Linda Frenne   linda.frenne@edu.sigtuna.se
Vanessa Garroz Novoa   vanessa.novoa@edu.sigtuna.se
Anna Gulliksson   anna.gulliksson@edu.sigtuna.se
Henrik Gustavsson   henrik.gustavsson@edu.sigtuna.se
Jan Hansson   jan.hansson@edu.sigtuna.se
Joel Höglund   joel.hoglund@edu.sigtuna.se
Elena Ivanova   elena.ivanova@edu.sigtuna.se
Emma Johansson   emma.w.johansson@edu.sigtuna.se
Safwan Khudhair   safwan.khudhair@edu.sigtuna.se
Susanne Lakmaker   susanne.lakmaker@edu.sigtuna.se
Ylva Larruy   ylva.larruy@edu.sigtuna.se
Frida Lundin   frida.lundin@edu.sigtuna.se
Anna Magnelöv   anna.magnelov@edu.sigtuna.se
Martin Morén   martin.moren@edu.sigtuna.se
Kerstin Nilsson-Nyström   kerstin.nilsson-nystrom@edu.sigtuna.se
Marianne Nyholm Johansson   marianne.nyholm@edu.sigtuna.se
Madeleine Olofsson   madeleine.olofsson@edu.sigtuna.se
Malin Olsson   malin.olsson@edu.sigtuna.se
Karin Osterman   karin.osterman@edu.sigtuna.se
Helena Overholt   helena.overholt@edu.sigtuna.se
Emelie Sahlin   emelie.sahlin@edu.sigtuna.se 
Camilla Strandberg   camilla.strandberg@edu.sigtuna.se
Malin Strinnholm   malin.strinnholm@edu.sigtuna.se
Roger Sundin   roger.sundin@edu.sigtuna.se
Helena Södergård   helena.sodergard@edu.sigtuna.se
Birgitta Tillgren   birgitta.tillgren@edu.sigtuna.se
Maria Wall Yacoub   maria.wall@edu.sigtuna.se
Malin Wallander   malin.wallander@edu.sigtuna.se
Barbara Weerts   barbara.weerts@edu.sigtuna.se
Annica Westerlund   annica.westerlund@edu.sigtuna.se
Christoffer Westlund   christoffer.westlund@edu.sigtuna.se
Annika Åborg   annika.aborg@edu.sigtuna.se
Alexander Åhgren   alexander.ahgren@edu.sigtuna.se

   

Elevhälsan

   
Lena Lund Skolsköterska

Tel:08-5978360
lena.lund@sigtuna.se

Claes-Göran Pernler Skolkurator Tel:08-5978360
claes-goran.pernler@edu.sigtuna.se
Heidi Haferkamp Skolkurator heidi.haferkamp@edu.sigtuna.se 
Kerstin Nilsson-Nyström Speciallärare kerstin.nilsson-nystrom@edu.sigtuna.se
Vanessa Garroz Novoa Studie- & yrkesvägledare vanessa.novoa@edu.sigtuna.se

   

Bibliotek

   
Gisela Södergren Biblioteksassistent gisela.sodergren@edu.sigtuna.se

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan